Vrijdag 35+ Dames dubbel 2

4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

5e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Donderdag 13 juni
3
GLANERBRUG 2
1
HET WOOLDRIK 5
Vrijdag 7 juni
3
OVERDINKEL 1
1
HASSELO 2
4
QUICK-OLDENZAAL 4
0
LOSSER 2
Vrijdag 24 mei
1
LOSSER 2
3
OVERDINKEL 1
0
HASSELO 2
4
GLANERBRUG 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.GLANERBRUG 2541015515
2.OVERDINKEL 1532014614
3.QUICK-OLDENZAAL 44202888
4.HASSELO 252038128
5.LOSSER 251046146
6.HET WOOLDRIK 540135115

Spelers (6)