Vrijdag 35+ Heren dubbel 1

2e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

3e in poule 2e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 7 juni
0
TOPSPINNERS 2
4
T WEUSTHAG 3
4
HERCULES-HENGELO 2
0
GROOT DRIENE 2
3
LOSSER 1
1
READY-OLDENZAAL 4
Vrijdag 24 mei
2
GROOT DRIENE 2
2
LOSSER 1
0
T WEUSTHAG 3
0
HERCULES-HENGELO 2
0
READY-OLDENZAAL 4
0
TOPSPINNERS 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 2e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.T WEUSTHAG 3431014214
2.HERCULES-HENGELO 2440014214
3.LOSSER 1522111911
4.READY-OLDENZAAL 441036106
5.GROOT DRIENE 250234164
6.TOPSPINNERS 240133133

Spelers (5)