Donderdag 50+ Heren 1

2e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Ochtend

4e in poule 2e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Ochtend
Bekijk spelers

Uitslag

Donderdag 6 juni
0
HET WOOLDRIK 2
4
QUICK-OLDENZAAL 1
4
LOSSER 1
0
GLANERBRUG 2
3
KARDOES 2
1
OVERDINKEL 1
1
WEERSELO 1
3
PARK VELDWIJK 2
Donderdag 30 mei
1
LOSSER 1
3
PARK VELDWIJK 2
0
GLANERBRUG 2
4
WEERSELO 1
0
HET WOOLDRIK 2
4
OVERDINKEL 1
1
QUICK-OLDENZAAL 1
3
KARDOES 2
Donderdag 23 mei
0
OVERDINKEL 1
4
QUICK-OLDENZAAL 1
4
PARK VELDWIJK 2
0
GLANERBRUG 2
4
KARDOES 2
0
HET WOOLDRIK 2
2
WEERSELO 1
2
LOSSER 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 2e klasse Heren Dubbel 50+ Donderdag Ochtend)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.PARK VELDWIJK 2752021721
2.QUICK-OLDENZAAL 1750221721
3.KARDOES 2751119919
4.LOSSER 17322161216
5.WEERSELO 17313151315
6.OVERDINKEL 17223131513
7.GLANERBRUG 271066226
8.HET WOOLDRIK 270071271

Spelers (6)