Vrijdag 17+ Dames dubbel 1

2e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 2e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 7 juni
4
LOSSER 1
0
WEGDAMSE TC 3
3
MALLUMSE MOLEN 2
1
QUICK-OLDENZAAL 1
4
BELTRUM 1
0
VRAGENDER 1
Donderdag 30 mei
4
QUICK-OLDENZAAL 1
0
BELTRUM 1
Vrijdag 24 mei
1
VRAGENDER 1
3
LOSSER 1
1
WEGDAMSE TC 3
3
MALLUMSE MOLEN 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.QUICK-OLDENZAAL 1540116416
2.LOSSER 1540115515
3.MALLUMSE MOLEN 2531112812
4.BELTRUM 151137137
5.WEGDAMSE TC 351136146
6.VRAGENDER 150144164

Spelers (7)