Vrijdag 17+ Dames dubbel 2

3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Dinsdag 18 juni
4
HET WOOLDRIK 1
0
TEVERO 1
Vrijdag 7 juni
0
DIEKMAN 1
4
HET WOOLDRIK 1
2
TEVERO 1
2
SAASVELD 1
0
LOSSER 2
4
RACKET & FIT CENTER BORNE 1
Woensdag 29 mei
4
DIEKMAN 1
0
LOSSER 2
Vrijdag 24 mei
2
SAASVELD 1
2
LOSSER 2
4
RACKET & FIT CENTER BORNE 1
0
DIEKMAN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 3e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.RACKET & FIT CENTER BORNE 1532016416
2.HET WOOLDRIK 1532016416
3.SAASVELD 1514012812
4.TEVERO 151228128
5.DIEKMAN 151136146
6.LOSSER 250142182

Spelers (8)