Vrijdag 17+ dames dubbel 04

4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Maandag 10 juni
2
ENSCHEDESE LTC 1
0
TIMMERSWEIDE 3
Vrijdag 7 juni
0
ENSCHEDESE LTC 1
4
HERCULES-HENGELO 2
2
GROOT DRIENE 3
2
LOSSER 4
4
TIMMERSWEIDE 3
0
HET WOOLDRIK 2
Vrijdag 24 mei
0
LOSSER 4
0
TIMMERSWEIDE 3
4
HERCULES-HENGELO 2
0
GROOT DRIENE 3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.HERCULES-HENGELO 2550020020
2.TIMMERSWEIDE 33201848
3.ENSCHEDESE LTC 13111666
4.LOSSER 440316106
5.GROOT DRIENE 351136146
6.HET WOOLDRIK 240132142

Spelers (6)