Vrijdag 17+ Dames dubbel 5

4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond

5e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 7 juni
2
QUICK-OLDENZAAL 2
2
DEURNINGEN 1
2
LOSSER 5
2
KARDOES 1
2
TRIFORA 1
2
DENEKAMP 2
Vrijdag 24 mei
4
DEURNINGEN 1
0
LOSSER 5
1
DENEKAMP 2
3
QUICK-OLDENZAAL 2
3
KARDOES 1
1
TRIFORA 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule 4e klasse Dames Dubbel 17+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DEURNINGEN 1541018218
2.QUICK-OLDENZAAL 2541016416
3.KARDOES 15212101010
4.DENEKAMP 251136146
5.LOSSER 551136146
6.TRIFORA 150144164

Spelers (6)