Vrijdag 17+ gemengd dubbel 01

1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 14 juni
3
T WEUSTHAG 1
1
VRIEZENVEEN 1
3
GLANERBRUG 1
1
GROOT DRIENE 1
2
BOEKELO 1
2
LOSSER 1
Vrijdag 31 mei
3
GROOT DRIENE 1
1
T WEUSTHAG 1
2
LOSSER 1
2
GLANERBRUG 1
3
VRIEZENVEEN 1
1
BOEKELO 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 1e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.T WEUSTHAG 1531113713
2.VRIEZENVEEN 1540113713
3.GLANERBRUG 15212101010
4.GROOT DRIENE 151229119
5.BOEKELO 150328128
6.LOSSER 150327137

Spelers (6)