Vrijdag 17 Gemengd dubbel 2

2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 14 juni
0
DEURNINGEN 1
4
LOSSER 2
2
LONNEKER 1
2
TOPSPINNERS 1
2
GLANERBRUG 2
2
BRILMANSDENNEN 2
Vrijdag 31 mei
2
TOPSPINNERS 1
2
GLANERBRUG 2
2
LOSSER 2
2
LONNEKER 1
4
BRILMANSDENNEN 2
0
DEURNINGEN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 2e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.BRILMANSDENNEN 2541016416
2.LOSSER 2531113713
3.GLANERBRUG 2522113713
4.TOPSPINNERS 151229119
5.LONNEKER 151229119
6.DEURNINGEN 150050200

Spelers (3)