Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 3

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 14 juni
3
LONNEKER 2
1
ENSCHEDESE LTC 2
1
GROOT DRIENE 5
3
LOSSER 3
2
T WEUSTHAG 6
2
HASSELO 5
Vrijdag 31 mei
0
ENSCHEDESE LTC 2
4
GROOT DRIENE 5
1
HASSELO 5
3
LONNEKER 2
4
LOSSER 3
0
T WEUSTHAG 6
Zondag 26 mei
2
ENSCHEDESE LTC 2
2
T WEUSTHAG 6

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LOSSER 3550018218
2.LONNEKER 2531113713
3.GROOT DRIENE 5521211911
4.T WEUSTHAG 651227137
5.HASSELO 550236146
6.ENSCHEDESE LTC 250235155

Spelers (7)