Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 4

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 14 juni
4
LOSSER 4
0
T WEUSTHAG 7
1
HET WOOLDRIK 1
3
BOEKELO 4
2
DELDEN 2
2
LONNEKER 3
Vrijdag 31 mei
4
LONNEKER 3
0
HET WOOLDRIK 1
1
T WEUSTHAG 7
3
DELDEN 2
0
BOEKELO 4
4
LOSSER 4
Dinsdag 28 mei
4
LOSSER 4
0
HET WOOLDRIK 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LOSSER 4541017317
2.DELDEN 2532015515
3.LONNEKER 3521211911
4.BOEKELO 452038128
5.T WEUSTHAG 751136146
6.HET WOOLDRIK 150143173

Spelers (4)