Vrijdag 17+ heren dubbel 01

Hoofdklasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

4e in poule Hoofdklasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 7 juni
2
GLANERBRUG 1
2
BEUKERSWEIDE 1
4
LUCTOR ET EMERGO 1
0
SMASH-BORNE 1
1
LOSSER 1
3
DE KEI 1
Vrijdag 24 mei
3
SMASH-BORNE 1
1
LOSSER 1
2
BEUKERSWEIDE 1
2
LUCTOR ET EMERGO 1
3
DE KEI 1
1
GLANERBRUG 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule Hoofdklasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE KEI 1541016416
2.LUCTOR ET EMERGO 1522111911
3.GLANERBRUG 1521211911
4.LOSSER 151138128
5.BEUKERSWEIDE 150327137
6.SMASH-BORNE 151227137

Spelers (5)