Vrijdag 17+ heren dubbel 03

1e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 1e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 7 juni
4
LOSSER 3
0
OOTMARSUM 1
2
STEDEKE 1
2
LOSSER 2
1
VRIEZENVEEN 1
3
GROOT DRIENE 1
Vrijdag 31 mei
3
GROOT DRIENE 1
1
STEDEKE 1
Vrijdag 24 mei
3
OOTMARSUM 1
1
VRIEZENVEEN 1
1
LOSSER 2
3
LOSSER 3
Donderdag 23 mei
3
LOSSER 2
1
OOTMARSUM 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 1e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LOSSER 3541016416
2.GROOT DRIENE 1532014614
3.LOSSER 25131101010
4.VRIEZENVEEN 151138128
5.OOTMARSUM 151136146
6.STEDEKE 150236146

Spelers (8)