Vrijdag 17+ heren dubbel 05

2e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 7 juni
4
LOSSER 5
0
VELDMAAT 1
4
DELDEN 2
0
ENTER 1
2
WEGDAMSE TC 1
2
RACKET & FIT CENTER BORNE 1
Vrijdag 24 mei
2
ENTER 1
2
WEGDAMSE TC 1
1
VELDMAAT 1
3
DELDEN 2
1
RACKET & FIT CENTER BORNE 1
3
LOSSER 5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LOSSER 5541015515
2.DELDEN 2522112812
3.RACKET & FIT CENTER BORNE 1522112812
4.WEGDAMSE TC 15131101010
5.VELDMAAT 151136146
6.ENTER 150145155

Spelers (4)