Vrijdag 35+ Dames dubbel 1

4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 7 juni
0
OOTMARSUM 1
4
DENEKAMP 2
2
GLANERBRUG 3
2
WEERSELO 2
3
TEVERO 2
1
LOSSER 1
Vrijdag 24 mei
3
DENEKAMP 2
1
TEVERO 2
0
LOSSER 1
0
GLANERBRUG 3
4
WEERSELO 2
0
OOTMARSUM 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DENEKAMP 2541016416
2.LOSSER 1421110610
3.WEERSELO 25212101010
4.TEVERO 251229119
5.GLANERBRUG 340226106
6.OOTMARSUM 151135155

Spelers (5)