Vrijdag 35+ Heren dubbel 2

4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond

2e in poule 4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 14 juni
2
QUICK-OLDENZAAL 4
2
DEURNINGEN 4
Vrijdag 7 juni
4
TIE-BREAK 2
0
DENEKAMP 8
0
DEURNINGEN 4
4
LOSSER 2
3
WEERSELO 2
1
QUICK-OLDENZAAL 4
Vrijdag 24 mei
0
LOSSER 2
4
TIE-BREAK 2
2
DENEKAMP 8
2
WEERSELO 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule 4e klasse Heren Dubbel 35+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.TIE-BREAK 2550020020
2.LOSSER 2531112812
3.DENEKAMP 8522111911
4.DEURNINGEN 451136146
5.WEERSELO 251136146
6.QUICK-OLDENZAAL 450145155

Spelers (6)