Zondag gemend 14-17 01

2e klasse (2DE-2HE-2GD) Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag

1e in poule 2e klasse (2DE-2HE-2GD) Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 9 juni
5
LOSSER 1
1
WILDBAAN 1
5
SMASH-BORNE 2
1
TOPSPINNERS 1
Maandag 3 juni
2
WILDBAAN 1
4
PARK BRABAND 1
Zondag 2 juni
1
SMASH-BORNE 2
5
LOSSER 1
1
TOPSPINNERS 1
5
ALTEC 2
3
WILDBAAN 1
3
HERCULES-HENGELO 1
4
PARK BRABAND 1
2
HARFSEN 1
Zondag 26 mei
6
ALTEC 2
0
SMASH-BORNE 2
0
TOPSPINNERS 1
6
LOSSER 1
5
HARFSEN 1
1
WILDBAAN 1
2
PARK BRABAND 1
4
HERCULES-HENGELO 1
Maandag 20 mei
6
LOSSER 1
0
ALTEC 2
4
HERCULES-HENGELO 1
2
HARFSEN 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 2e klasse (2DE-2HE-2GD) Gemengd 13 t/m 17 jaar Zondag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.LOSSER 1770038438
2.ALTEC 27502261626
3.PARK BRABAND 17403231923
4.HERCULES-HENGELO 17313212121
5.SMASH-BORNE 27313202220
6.WILDBAAN 17214182418
7.HARFSEN 17115152715
8.TOPSPINNERS 171067357

Spelers (5)