Vrijdag 17+ Gemengd dubbel 5

4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond

6e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 14 juni
2
GROOT DRIENE 4
2
TIE-BREAK 3
1
DEURNINGEN 2
3
BOEKELO 3
0
LOSSER 5
4
T WEUSTHAG 4
Vrijdag 31 mei
4
TIE-BREAK 3
0
DEURNINGEN 2
3
T WEUSTHAG 4
1
GROOT DRIENE 4
4
BOEKELO 3
0
LOSSER 5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 4e klasse Gemengd Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.T WEUSTHAG 4550016416
2.GROOT DRIENE 4522113713
3.TIE-BREAK 3522112812
4.BOEKELO 3522112812
5.DEURNINGEN 250144164
6.LOSSER 550143173

Spelers (7)